KOSZTY DOSTAWY PRODUKTU

- Przesyłka pocztowa Paczka 48: 10,00zł
- Przesyłka pocztowa Paczka 48 pobranie: 16,00zł
- Przy zakupach za kwotę powyżej 500zł przesyłka gratis
- Odbiór osobisty w siedzibie firmy w Pabianicach przy ulicy Łaskiej 10 jest darmowy

SPOSOBY I TERMIN WYSYŁKI I DOSTAWY PRODUKTU

1. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.
2. Koszty dostawy Produktu są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego www.m-s-elektronik w zakładce WYSYŁKA, w REGULAMINIE oraz w trakcie składania Zamówienia, również w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
3. Odbiór osobisty Produktu w siedzibie firmy przez Klienta jest bezpłatny.
4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
- Przesyłka pocztowa Paczka 48
- Odbiór osobisty możliwy jest w sklepie stacjonranym w Pabianicach przy ulicy Łaskiej 10. W dni robocze odbiór osobisty możliwy jest w godzinach 9:00 – 16:00
5. Towar wysyłamy w tym samym lub w następnym Dniu Roboczym od momentu zaksięgowania środków na rachuku Bankowym Sprzedającego lub na rachunku Płatności Elektroniczych Pay-U lub Pay-Pal w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności elektronicznej lub kartą płatniczą.
6. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem, towar wysyłamy w dniu zawarcia Umowy Sprzedaży jeśli jest to Dzień Roboczy lub najpóźniej w dniu następnym jeśli jest to dzień Roboczy.
7. Termin dostawy Produktu do Klienta od momentu wysyłki wynosi do 2 Dni Roboczych.
8. Każda paczka wysyłane ze sklepu www.m-s-elektronik.pl jest ubezpieczona od zgubienia i zniszczenia.
9. Produkt do odbioru osobistego przez Klienta w siedzibie firmy będzie gotowy do odebrania przez Klienta w terminie do 2 Dni Roboczych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką przy odbiorze osobistym.
10. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznej lub kartą płatniczą termin odbioru Produktu liczony jest od momentu zaksięgowania środków na rachuku Bankowym Sprzedającego lub na rachunku Płatności Elektroniczych Pay-U lub Pay-Pal.
11. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę drogą mailową lub telefoniczną.
12. W przypadkach losowych, niezależnych od nas, zastrzegamy sobie możliwość wysyłki towaru za pośrednictwem innej firmy kurierskiej. Zmiana dla klienta nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą.